Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.

12 sierpnia 2018 r. o godzinie 17:00 w Amfiteatrze im. Stanisława Hadyny wystąpi Kabaret Młodych Panów z programem “Bogowie”.

Bilety dostępne w Wiślańskim Centrum Kultury (poniedziałek-piątek; 8:00-16:00): dzieci do lat 5 – bezpłatnie; 5-14 lat – 30 zł; powyżej 14 lat – 60 zł.

Opis programu:

Kabaret Młodych Panów – “BOGOWIE”.

Jeżeli czytasz ten tekst, to już jesteś na dobrej drodze do szczęścia – nie jesteś wśród 3% analfabetów w Europie! Mało tego, jesteś krok od wzięcia udziału w najnowszym spektaklu Kabaretu Młodych Panów pt. “BOGOWIE”. Ten program pomoże rozwiązać Twoje problemy – sprawi, że zapomnisz o nich nie tylko na dwie godziny. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki znikną wszystkie Twoje troski. Kiedy minie ten czas, wszystko będzie zależeć już tylko od Ciebie. Musisz stać się nie tyle kowalem własnego losu, ile BOGIEM własnego życia. Nie pytaj, co Młodzi mogą zrobić dla Ciebie, ale co sam możesz zrobić dla siebie. Ten spektakl nie załatwi Twoich spraw, ale da Ci wskazówki, da Ci wiarę, da Ci siłę. Chcesz być jak Młody BÓG? Przestań chcieć! Bądź! Pamiętaj, Twoje szczęście jest w Twoich rękach.