Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.

Zapraszamy do udziału w DOWNHILL CITY TOUR w Ustroniu, który odbędzie się w dniu 8 września 2018r.  Szczegóły dotyczące imprezy zostaną zamieszczone wkrótce.

Downhill to dyscyplina, która polega na jak najszybszym zjeździe ze szczytu góry, do jej podnóża pokonując po drodze przeszkody naturalnie występujące w lesie (kamienie, korzenie, muldy) oraz te specjalnie przygotowane na trasie.

Downhill City Tour to alternatywa dla tej dyscypliny, gdyż całą konkurencję przenosimy z dzikich górskich zboczy do centrów miast, gdzie zawodnicy mają do pokonania schody, bruk, nierówności terenu oraz skocznie i bandy przygotowane przez nas. Jest to nasz pierwszy pełnoprawny projekt, który swoją premierową edycję miał w czerwcu 2015 roku w Kłodzku. Od tamtego czasu udało się zrealizować już 7 wydarzeń w różnych miastach Polski z pełnym sukcesem. W Ustroniu impreza odbędzie się już 4 raz!

Kolejny raz downhill opanuje cały Ustroń i stanie się na chwilę miejscem święta wszystkich zawodników i widzów tej wspaniałej rowerowej dyscypliny.

Zachęcamy do zapoznania się ze stroną organizatora wydarzenia – Fundacją Kult – http://downhillcitytour.pl/